KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804234

nr 1280 4234

Gunnar Persson

(1908-1975), Sverige

Oljemålning, Verona. Signerad. Olja på pannå, 37x18 cm

Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 19:01:16

7/10 16:45:50 1      Vinnande bud

Gunnar Persson

Läs mer om Gunnar Persson